• tusinukas charlesdickens
  • tekstile cofee
  • tusinukas balmain
  • tusinukas marktwain

Dekoravimas ir pavyzdžiai

Šilkografija – tai būdas tinkamas naudoti marginant didesnio vienodo dizaino tiražo marškinėlius, polo marškinėlius, džemperius, drabužių iškarpas, darbo rūbus, skareles, krepšius, tekstilinius maišelius ir kt. 
Šilkografijos spaudos technologija turi du spausdinimo būdus:
tiesioginė šilkografija - kai vaizdas pernešamas tiesiogiai ant audinio;
transferinė šilkografija - kai vaizdas iš pradžių pernešamas ant specialaus popieriaus, o paskui termo preso pagalba pernešamas ant gaminio.

Rekomenduojama gaminio priežiūra - skalbimas 30 laipsnių temperatūroje išverčiant gaminį iš vidaus į išorę. Tai užtikrins, kad atspausdintas vaizdas neišblukdamas ir nesideformuodamas ilgą laiką išlaikys savo pirminę kokybę.

Spausdinant šia technologija vienetų kiekis gali būti 100, 1000, 10 000 ar daugiau.
Termo spauda - technologija naudojama tekstų, simbolių ir paprastų logotipų spausdinimui tiek mažais, tiek dideliais tiražais. Šią technologiją rekomenduojama pasirinkti tuomet kai spausdinamą vaizdą sudaro ne daugiau kaip 3 spalvų gama. Vaizdas ar piešinys, kurį planuojate spausdinti ant gaminio, pirmiausiai yra ploterio pagalba išpjaunamas iš specialios medžiagos, kuri būna įvairiausių spalvų bei faktūrų ir tuomet karštu presu pernešama ant audinio.

Ši technologija neleidžia perkelti smulkių detalių, linijų bei spalvinių perėjimų. Spausdinimo metu galimas minimalus raidžių aukštis tik 4 mm.

Sublimacija - tai netiesioginis padengimas dažais. Iš pradžių specialiais sublimaciniais dažais spausdinama ant popieriaus, tada tam tikros temperatūros ir slėgio veikiama spauda perkeliama ant pasirinktos medžiagos.

Spaudą galima pernešti ant gaminių, kurie atsparūs aukštai temperatūrai, sintetinių audinių ir gaminių, kurie yra dengti specialia sublimacine danga.
<span rgb(0,="" 0,="" 0);\\"="" style="box-sizing: border-box;">Šia technologija dekoruojami balti sintetinio audinio marškinėliai, sublimaciniai rankšluosčiai, emblemos, gairelės ir kiti gaminiai tinkami dekoruoti sublimacine spauda.

 

Siuvinėjimo technologija skirta minkštai ir švelniai tekstilei - kepuraičių bei odos gaminių individualiam išsiuvinėjimui pagal jūsų poreikius. Puikiai tinka norint išskirtinai, pagal individualius poreikius paženklinti drabužius, modelius ir kitus aksesuarus. Ženklus galima siuvinėti tiesiogiai ant gaminio, arba pasirinktą detalę prisiūti kaip emblemą,
Individualus siuvinėjimas ypač tinka kepuraitėms, tankesnio audinio polo marškinėliams, džemperiams, rankšluosčiams, chalatams, emblemoms bei kitiems tankaus audinio gaminiams.
Siuvinėjant tekstą minimalus raidžių aukštis turi būti 5mm. 
Kuomet elementai smulkūs, ir jų neįmanoma išsiuvinėti - puikus sprendimas išausti. Siūlome įvairių dydžių, formų, austas emblemas, etiketes, antsiuvus, gaireles.
Tiesioginė spauda ant tekstilės (DTG) - tai vienas iš moderniausių spausdinimo metodų ant tekstilės. Šis spaudos būdas tinkamas mažiems tiražams. 
Vandens pagrindu naudojami dažai yra spausdinami tiesiogiai ant audinio, kurie sukuria nudažyto audinio pluošto efektą. Šiuo technologijos metodu galite spausdinti įvairiausius vaizdus bei fotografija, ryškius ir įvairiaspalvius vaizdus su smulkiausiomis detalėmis, bei spalvų perėjimais be fono. Spauda labai kokybiška iš ilgaamžė.